Jadę dla dzieci z Domu Dziecka w Kraśniku

Jeździsz na rowerze? Dbasz o zdrowie, chronisz środowisko i pomagasz nam zdobyć rower dla Dzieci z Domu dziecka w Kraśniku. Powiat Kraśnicki dołączył do akcji ROWERPOMAGA.PL, której głównym celem jest nakłanianie jak największej liczby osób do jazdy na rowerze. Dzięki temu ograniczamy emisję dwutlenku węgla w środowisku, a co 100 tyś. wspólnie przejechanych kilometrów pomoże nam zdobyć rower dla dzieci z Domu Dziecka w Kraśniku.

Jak to zrobić? Nic prostszego!

1. Przejedź jak najwięcej kilometrów na rowerze.
  2. Wejdź na stronę www.rowerpomaga.pl
  3. Wpisz trasę i przejechane kilometry w formularzu.
  4. Wybierz, jako cel szczegółowy: "Rower pomaga dzieciom z Domu Dziecka w Kraśniku".

Możesz również dołączyć do rywalizacji na stronie endomondo.pl i porównać swoje osiągnięcia z innymi uczestnikami. Akcja trwa do 30 września 2018 r.

Opublikowano: 15 maja 2018 13:43