ZAPROSZENIE DLA ORGANIZACJI POZARZĄDOWYCH

Starosta Kraśnicki Pan Andrzej Maj i Przewodniczący Powiatowej Rady Działalności Pożytku Publicznego w Kraśniku Pan dr hab. Marek Klimek serdecznie zapraszają prezesów organizacji pozarządowych działających na terenie powiatu kraśnickiego na spotkanie, które odbędzie się w dniu 23 sierpnia 2018 r. o godz. 15.30 w sali konferencyjnej Zespołu Szkół nr 3 w Kraśniku, ul. Słowackiego 7 (stara hala sportowa, I piętro).

Podczas spotkania przedstawimy Państwu koncepcję organizacyjną i programową III Forum Organizacji Pozarządowych Powiatu Kraśnickiego, które odbędzie się w dniu 16 września 2018 r. oraz informacje dotyczące publikacji pod nazwą Działalność organizacji pozarządowych na terenie powiatu kraśnickiego.

Wszelkich informacji na temat spotkania udzielają pracownicy Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Kraśniku:

1. pan Krzysztof Pulikowski – tel. 81 8255880  wew. 38;
  2. pani Anna Kępa - tel. 81 8255880  wew. 38;