ZAPROSZENIE DLA ORGANIZACJI POZARZĄDOWYCH 13 WRZEŚNIA 2018 r.

Starosta Kraśnicki Pan Andrzej Maj i Przewodniczący Powiatowej Rady Działalności Pożytku Publicznego w Kraśniku Pan dr hab. Marek Klimek serdecznie zapraszają prezesów organizacji pozarządowych działających na terenie powiatu kraśnickiego, które wezmą udział w III Forum Organizacji Pozarządowych Powiatu Kraśnickiego na spotkanie, które odbędzie się w dniu 13 września 2018 r. (czwartek) o godz. 15.30 w sali konferencyjnej Zespołu Szkół nr 3 w Kraśniku, ul. Słowackiego 7 (stara hala sportowa, I piętro).

Spotkanie będzie dotyczyło kwestii organizacyjnych związanych z przebiegiem III Forum Organizacji Pozarządowych Powiatu Kraśnickiego.

Opublikowano: 10 września 2018 12:08