Spotkanie integracyjne dla rodzin zastępczych z terenu powiatu kraśnickiego.

Zdjęcia ze spotkania integracyjnego z rodzinami zastępczymi (link otworzy duże zdjęcie)

W dniu 06.09.2018r. na terenie PCPR w Kraśniku odbyło się spotkanie integracyjne dla rodzin zastępczych z terenu powiatu kraśnickiego. Przybyłych gości przywitał Starosta Kraśnicki - Andrzej Maj, Wicestarosta - Mariusz Socha oraz Dyrektor PCPR – Marek Klimek.
            Ideą zorganizowanego spotkania dla rodzin była integracja oraz alternatywne formy spędzenia czasu wolnego poprzez wspólną zabawę, poprawienie relacji
z bliskimi, promowanie pozytywnego obrazu rodziny oraz zacieśnianie więzi.
            Rodziny zastępcze miały okazje spotkać się w swoim gronie, wymienić własne doświadczenia i spostrzeżenia, ale przede wszystkim ważna była integracja dzieci i młodzieży.
            Centrum zorganizowało spotkanie z myślą o rodzinach i dzieciach, by pokazać jak ważna i odpowiedzialna jest misja rodziny zastępczej. W trakcie imprezy rodziny mogły porozmawiać o problemach, z jakimi borykają się na co dzień, ale także
o sukcesach i doświadczeniach związanych z opieką nad najmłodszymi. Dopisała pogoda oraz świetne humory uczestników. Dzieci bawiły się na świeżym powietrzu przy wesołej muzyce. Były gry i zabawy dla najmłodszych prowadzone przez animatorów z Centrum Wolontariatu w Kraśniku.

Opublikowano: 10 września 2018 14:25