Lista osób kandydujących do Powiatowej Rady Działalności Pożytku Publicznego w Kraśniku - kadencja 2018-2021

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Kraśniku informuje, że zgodnie z ogłoszeniem Starosty Kraśnickiego dotyczącym rozpoczęcia procedury wyboru przedstawicieli organizacji pozarządowych do Powiatowej Rady Działalności Pożytku Publicznego w Kraśniku – kadencja 2018-2021, przyjmowanie zgłoszeń kandydatów do ww. Rady zostało zakończone w dniu 20 listopada 2018 roku o godzinie 16:00.

Poniżej przedstawiamy listę osób kandydujących do Powiatowej Rady Działalności Pożytku Publicznego w Kraśniku kadencja - 2018-2021, którzy zostali zgłoszeni przez organizacje pozarządowe działające na terenie powiatu kraśnickiego. Są to następujące osoby:

1. Pan Dariusz Krysiak – Stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce w Polsce.  Wioska Dziecięca SOS w Kraśniku
  2. Pan Krzysztof Franc – Kraśnicka Spółdzielnia Socjalna w Wólce Gościeradowskiej
  3. Pani Teresa Myszak – Kraśnickie Stowarzyszenie „Senior na czasie” w Kraśniku
  4. Pani Emilia Nicał – Stowarzyszenie na Rzecz Wspierania Osób Starszych i Niepełnosprawnych „Pomocna Dłoń” w Popkowicach
  5. Pani Izabela Nowak – Spółdzielnia Socjalna STONOGA w Stróży
  6. Pani Maria Adamek – Kraśnickie Stowarzyszenie Kulturalne w Kraśniku
  7. Pan Leszek Skowronek - Stowarzyszenie na Rzecz Osób Niepełnosprawnych „Wspólnota na całe życie” w Kraśniku
  8. Pan Jacek Aniołek - Stowarzyszenie Trzeźwościowe „Uśmiech” w Kraśniku
  9. Pani Aneta Jabłońska-Ośka - Stowarzyszenie „Każdy ma szansę” w  Olbięcinie

Wybory do Powiatowej Rady Działalności Pożytku Publicznego w Kraśniku kadencja 2018-2021 odbędą się 26 listopada o godzinie 14:30 w siedzibie Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Kraśniku ul. Grunwaldzkiej 6.

Informujemy, że wyboru przedstawicieli organizacji pozarządowych do składu Powiatowej Rady Działalności Pożytku Publicznego w Kraśniku - kadencja 2018-2021 spośród zgłoszonych kandydatur dokonają upoważnieni delegaci, przy czym:

a) każda organizacja może zgłosić jednego delegata do oddania głosu w jej imieniu,

b) wybrany delegat otrzymuje upoważnienie zarządu organizacji pozarządowej,

c) delegatem może być członek zarządu organizacji pozarządowej lub każda inna osoba upoważniona  przez zarząd organizacji pozarządowej, w tym zgłoszony kandydat do składu Powiatowej Rady Działalności Pożytku Publicznego w Kraśniku - kadencja 2018-2021 ,

d) zgłoszenie delegata do oddania głosu powinno być podpisane przez osoby upoważnione do składania oświadczeń woli w imieniu organizacji pozarządowej,

e) wzór zgłoszenia delegata stanowi załącznik Nr 2 do ogłoszenia Starosty Kraśnickiego dotyczącego rozpoczęcia procedury wyboru przedstawicieli organizacji pozarządowych do Powiatowej Rady Działalności Pożytku Publicznego w Kraśniku – kadencja 2018-2021 (załącznik do pobrania).

Opublikowano: 22 listopada 2018 09:40

ZGŁOSZENIE DELAGATA [216.88 KB]