OPIEKA WYTCHNIENIOWA DLA RODZIN OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH - PRZEDŁUŻENIE TERMINU SKŁADANIA WNIOSKÓW

pcpr_ministerstwo_powiat.jpg

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Kraśniku informuje,  że przedłuża termin składania wniosków  do dnia 30 sierpnia 2019 roku w ramach Programu Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej pn. „Opieka wytchnieniowa”- edycja 2019- Moduł III,  współfinansowanego ze środków Solidarnościowego Funduszu Wsparcia Osób Niepełnosprawnych.

Osoby zainteresowane udziałem w Programie prosimy o zapoznanie się z załącznikami do tej informacji.

Kompletne wnioski wraz z załącznikami należy składać w Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Kraśniku, 23-204 Kraśnik, ul. Grunwaldzka 6, w pokoju nr 21 lub 31.

Opublikowano: 14 sierpnia 2019 13:51

Wniosek [700.7 KB]