Informacja dla organizacji pozarządowych, fundacji oraz jednostek samorządu terytorialnego działających na terenie powiatu kraśnickiego

Uprzejmie informuję, że w Dzienniku Urzędowym Województwa Lubelskiego z dnia 6 września 2019 r. Poz. 4933 zostało zamieszczone ogłoszenie Starosty Kraśnickiego z dnia 4 września 2019 r. w sprawie zgłaszania kandydatów na członków Powiatowej Społecznej Rady ds. Osób Niepełnosprawnych.

W przypadku pozytywnej reakcji na ogłoszenie Pana Starosty prosimy o terminowe złożenie pisemnego zgłoszenia, o którym jest mowa w ogłoszeniu wraz z następującymi załącznikami (do pobrania)

Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie
w Kraśniku

mgr Iwona Rachoń

Do pobrania:

1. Zał. nr 1: Klauzula  informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych;
  2. Zał. nr 2: Oświadczenie kandydata.
  3. Dziennik Urzędowy Województwa Lubelskiego

Opublikowano: 09 września 2019 12:35