ZMIANY W PROGRAMIE AKTYWNY SAMORZĄD – MODUŁ II

Informujemy, że w związku ze zmianami w programie „Aktywny samorząd” w 2019 roku, w Państwowym Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych w Warszawie trwają prace nad nowym formularzem wniosku dotyczącego MODUŁU II – pomoc w uzyskaniu wykształcenia na poziomie wyższym. O jego dostępności powiadomimy odrębnym komunikatem.

Prosimy o śledzenie komunikatów zamieszczonych na stronie Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Kraśniku.

Opublikowano: 04 września 2019 14:09

Kategoria: Aktywny Samorząd - aktualności