Informacja o wyborze wykonawcy usługi doradcy zawodowego

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Kraśniku informuje, że w ramach realizacji projektu konkursowego „Wystarczy chcieć - kompleksowe wsparcie osób niepełnosprawnych w powiecie kraśnickim" dokonano wyboru wykonawcy usługi doradcy zawodowego polegającej na opracowaniu dla każdego uczestnika projektu dokumentu pod nazwą Diagnoza potrzeb zawodowych jako elementu wsparcia w ramach Indywidualnej Ścieżki Reintegracji.

Zadanie realizować będą następujące osoby:

1) Pani Marta Drozd;

2) Pani Magdalena Baran;

3) Pani Beata Smołecka-Lewandowska.

Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Kraśniku

mgr Iwona Rachoń

Opublikowano: 01 lutego 2019 08:28

Kategoria: Wystarczy chcieć - kompleksowe wsparcie osób niepełnosprawnych w powiecie kraśnickim