Informacja o wyborze wykonawcy usługi psychologa

Kraśnik, dnia 01.02.2019 r.

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Kraśniku informuje, że w ramach realizacji projektu konkursowego „Wystarczy chcieć - kompleksowe wsparcie osób niepełnosprawnych w powiecie kraśnickim" dokonano wyboru wykonawcy usługi psychologa polegającej na opracowaniu dla każdego uczestnika projektu dokumentu pod nazwą Diagnoza potrzeb jako pierwszego elementu wsparcia w ramach Indywidualnej Ścieżki Reintegracji.

Zadanie realizować będą następujące osoby:

1) Pani Aleksandra Machaj;

2) Pani Anna Kulesza;

3) Pani Joanna Wnuk.

Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie  w Kraśniku

mgr Iwona Rachoń